• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Tarptautinė turizmo diena
Visi į žygį rugsėjo 25 dieną!!!

Tarptautinė turizmo organizacija paskelbė 1979 m. rugsėjo 27 dieną Pasauline turizmo diena, Generalinės asamblėjos III-ojoje sesijoje. Ši diena švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Įvairiose šalyse šią dieną rengiami festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai.

Turizmas – tai prasmingas ir sveikas laisvalaikio leidimo būdas.

Lietuvoje turistams siūlomos pažintinės - istorinės kelionės (ypač gražios Lietuvos pilys, piliakalniai); plaukimas ežerais ir upėmis baidarėmis, valtimis, vandens dviračiais; ramus poilsis prie Baltijos jūros, Kuršių Nerijoje (čia reto grožio kopos). Vis labiau populiarėja ir kaimo turizmas, jodinėjimas ir kt. pramogos.

Mūsų mokykla kiekvienais metais vykdydama kultūrinę, meninę, pažintinę, kūrybinę, sportinę, praktinę veiklas nusprendė būti neabejingais ir švenčiant šią dieną aplankyti Žemaitijos kaimo muziejų, patraukti į žygį prie Ilgio, Germanto ir Masčio ežerų. Aštuntokai ir dešimtokai keliaudami aplankys naujai atidarytą Telšiuose VŠĮ regioninį profesinį mokymo centrą. Pridedame 5-8, 10 klasių Turizmo dienos programą čia.

 

 

Lankytojų skaitiklis