• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Atsisveikinimas su aštuntokais ir dešimtokais

... Jau baigias paskutinė pamoka.
Sudėk visus taškus, nusišypsoki draugui.
Eik, mielas vaike, lai sėkmės ranka
Tave laikys apglėbusi vingiuojant takui.

(Ilona Urbanavičiūtė – Bumblauskienė)

Birželio 3 d. aštuntų ir dešimtų klasių mokiniai atsisveikino su mokykla. Direktorius Vytautas Vaitkus tarė atsisveikinimo žodžius ir įteikė pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus 10-tų klasių mokiniams bei -  1 pakopos pažymėjimus 8-tų klasių mokiniams.

Įteiktos padėkos mokiniams už labai gerą mokymąsi, pasiekimus olimpiadose, konkursuose bei aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje ir už jos ribų.

Aštuntų klasių mokiniai prisiminė patirtus įspūdžius mokykloje, nuoširdžiai padėkojo pirmosioms mokytojoms, auklėtojoms, visiems mokytojams, administracijai ir įteikė po gėlės žiedą. Šventės pabaigoje visi kartu sudainavo mokyklos dainą.

 

Lankytojų skaitiklis