• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konstitucijos egzaminas „Atžalyne”

Spalio 1 d. Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija organizavo “Konstitucijos egzaminą – 2010”. Egzamino tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu. Telšių “Atžalyno” vidurinė mokykla atsiliepė į kvietimą ir organizavo mokykloje Konstitucijos pamoką.

Joje dalyvavo 4 skirtingos amžiaus grupės: 1-4 klasių, 5-7 klasių, 8-10 klasių ir 12 klasių mokiniai. Mažiausieji mūsų mokyklos mokiniai – pradinukai buvo ypač pilietiški ir šiame egzamine dalyvavo visi. Jie atliko kūrybinę užduotį “Mano valstybė”, kurioje jiems suprantamais

būdais pavaizdavo valstybės valstybingumo sampratą. Konstitucijos pamokoje pieštų piešinių paroda džiugina visą mokyklos bendruomenę. Meniškiausi darbai išsiųsti konkurso organizatoriams į Vilnių. Vyresniųjų klasių mokiniai taip pat parodė pilietinį sąmoningumą ir aktyviai dalyvavo egzamine. Jie rašė testą. Geriausiai testą parašė Jakumaitė Gabrielė, Miceika Osvaldas, Ramanauskaitė Simona, Surblytė Gabrielė,  Kazlauskas Vilius, Indrašiūtė Ieva. Tikimasi, kad šie mokiniai bus pakviesti dalyvauti antrame egzamino ture spalio 15 d.

 Jadvyga Dapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Lankytojų skaitiklis