• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Džiaugiamės šauniais progimnazijos matematikais

Kaip ir kasmet gabiausieji „Atžalyno“ progimnazijos moksleiviai savo matematines žinias ir loginį mąstymą tikrino dalyvaudami ir spręsdami parengtas užduotis rajono matematikos olimpiadoje. Sveikiname matematikos olimpiados nugalėtojus: Karolį Pocių – 1 vieta (5a kl., mokyt. V. Svotienė), Vitalijų Sosnovskį – 3 vieta (5a kl., mokyt. V. Svotienė), Matą Kreičmaną – 3 vieta (6b kl., mokyt. L. Liubienė).

Matematikos mokytojos R. Žutautienė ir A. Streckienė organizavo edukacinius konkursus „Olympis 2016 – Rudens sesija”, „Olympis 2017 – Pavasario sesija”. Dalyviams ir nugalėtojams, kurių buvo apie pusantro šimto, įteikti padėkos raštai, diplomai, medaliai.

Džiugu, kad mūsų progimnazijos mokiniai kiekvienais metais šauniai pasirodo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Šiemet geriausių rezultatų pasiekė Elijus Bagužas, (2b kl., mokyt. S. Norkuvienė), Arnas Lingė (3a kl., mokyt. E. Kavaliauskienė), Karolis Pocius (5a kl., mokyt. V. Svotienė), Emilis Račkauskas (5b kl., mokyt. R. Žutautienė), Lukas Žylius (5b kl., mokyt. R. Žutautienė), Matas Kreičmanas (6b kl., mokyt. L. Liubienė), Domantas Karpys (6b kl., mokyt. L. Liubienė), Tadas Serva (7a kl., mokyt. A. Streckienė), Airidė Mineikaitė (8a kl., mokyt. R. Žutautienė), Lukas Girdvainis (8b kl., mokyt. A. Streckienė), Nedas Liaudanskis (8a kl., mokyt. R. Žutautienė).

Taip pat sveikiname mūsų  mokyklos mokinius, dalyvavusius tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2017” ir patekusius į geriausiųjų Lietuvos matematikų dešimtuką: Vitalijų Sosnovskį (5a kl., mokyt. V. Svotienė), Matą Kreičmaną (6b kl. mokyt. L. Liubienė), Tadą Servą (7a kl. (mokyt. A. Streckienė). Moksleiviai apdovanoti diplomais.

Gegužės 20 d. 6b kl. mokinys Matas Kreičmanas (mokyt. L. Liubienė) sėkmingai dalyvavo  6-8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje.

Tikiuosi, kad ateityje mūsų mokyklos mokiniai sieks dar geresnių rezultatų. Linkiu jiems sėkmės!

Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė Angelina Streckienė

 

Lankytojų skaitiklis