• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis konkursas „Pažink Šventąjį raštą. Gyvieji paveikslai“

Lietuvos katechetikos centras ir Lietuvos Biblijos draugija, bendradarbiaudami su Lietuvos Švietimo ir Mokslo ministerija jau penktus metus organizavo ir vykdė respublikinį konkursą – „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šventąjį Raštą. Šiame konkurse mūsų  progimnazijos mokiniai dalyvauja jau penktus metus. Mokinius ruošia direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tikybos mokytoja metodininkė Jadvyga Dapšienė. 

Džiugu, kad kiekvienais metais  „Gyvųjų paveikslų“ nuotraukos yra atrenkamos į finalą ir nominuojamos. Šiemet mokiniai analizavo  Šventojo Rašto ištraukas apie Žemės šeimininkų svetingumą ir nesvetingumą, aiškinosi Dangaus karalystės lobius ir išskyrė krikščioniškąsias vertybes, įvardijo, kodėl šios vertybės yra svarbios.

Gegužės pabaigoje Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, įvyko konkurso lauretų apdovanojimas. Mūsų komanda pelnė nominaciją „Už stilių ir ištikimybę“. Lauretai buvo apdovanoti padėkos raštais, asmeninėmis dovanėlėmis, pavaišinti saldumynais. O Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktoriai parodė spektaklį „Atžalynas“.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis