2011-2012

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Projektas „Sveikatiada“: „Vaisių ir daržovių mitingas“

2011 m. rugsėjo 23 d. mūsų Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla oficialiai prisijungė prie jau kelerius metus visoje Lietuvoje vykdomo sveikatos ugdymo/stiprinimo projekto „Sveikatiada“, kurio pagrindinis tikslas - mokiniams patraukliomis priemonėmis, netradicine aktyvia veikla padėti formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius.

Šiais mokslo metais „Sveikatiados“ maratonas startavo ypatingai gražiu, rudenišku renginiu „Vaisių ir daržovių mitingas“, kuriam neliko abejinga ir mūsų mokyklos bendruomenė. Mūsų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla kartu su kitomis 108 Lietuvos mokyklomis prisijungė prie paskelbto „Vaisių ir daržovių mitingo" ir įvairiausiais būdais paminėjo šią vaisių ir daržovių dieną.

„Vaisių ir daržovių mitinge“ dalyvavo mūsų mokyklos mažiausieji nariai t.y. 1-4 klasių mokiniai, kurie padėdami mokytojų tą dieną entuziastingai aptarinėjo sodo bei daržo gėrybių vertingąsias savybes, jų poveikį žmogaus sveikatai, sprendė su jais susijusius kryžiažodžius bei kūrė šūkius apie vaisius ir daržoves. Moksleiviai buvo raginami pasirašyti savo klasės deklaraciją „Mes už vaisius ir daržoves“ bei taip įsipareigoti sau ir savo bendramoksliams nuo tos dienos daugiau dėmesio skirti savo mitybai.

Per antrąją pertrauką šį renginį vainikavo graži akcija „Pasidalink obuoliu su draugais“, kurios metu tiek mokiniai, tiek mokytojai buvo kviečiami į mokyklos holą, apžiūrėti, įvertinti klasių sukurtus šūkius, kartu su visais pasivaišinti obuoliais bei taip bandyti pasiekti obuolių valgymo rekordą. Rekordo siekimui buvo pasirinktas obuolys, nes šiame vaisiuje yra gausu vitamino C, karotenų, pektinų, kurie itin svarbūs žmogaus organizmui. Ši akcija sulaukė didelio susidomėjimo. Obuolių valgymo rekordo siekime dalyvavo net 198 1-4 klasių mokiniai, 9 pradinių klasių mokytojos bei mokyklos administracija. Per vieną pertrauką buvo suvalgyta apie 30 kg. obuolių.

Džiugu, kad ši akcija sulaukė tiek pozityvių emocijų, todėl labai norėčiau padėkoti mokyklos administracijai, pradinių klasių mokytojoms bei kitiems „Sveikatiados“ projekto nariams už pagalbą organizuojant tokią gražią šventę.

„Sveikatiados" projekto kuratorė
Asta Fabijonavičiūtė
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Geriausio Telšių rajono mokytojo rinkimai 2011

Siekdama paminėti mokslo metų pradžią ir Tarptautinę mokytojų dieną (spalio 5-ąja d.) bei įtraukti Telšių rajono mokyklų mokinius į aktyvų viešą gyvenimą, radijo stotis XXL.FM rengia geriausiojo Telšių rajono mokytojo rinkimus.

Rinkimų nuostatos:

- Išrinkti vieną savo mėgstamiausią mokytoją

- Trumpai, motyvuotai ir nuotaikingai aprašyti, kuo šis mokytojas yra geriausias

- Parašyti mokytojo specializaciją, vardą pavardę, taip pat ir savo kontaktus

- Laiškus siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 Geriausias mokytojas bus išrinktas spalio 5 dieną, pakviestas į radiją XXL.FM, pakalbintas tiesioginiame eteryje bei garbingai apdovanotas. Apdovanosime bei pakalbinsime ir geriausią mokytoją išrinkusį mokinį.

 Kviečiame aktyviai dalyvauti, pradžiuginti savo mylimiausius mokytojus bei nepraleisti progos tarti žodį tiesioginiame radijo eteryje.

 Laiškų laukiame iki spalio 5 dienos.

Pagarbiai,

Radijas XXL.FM

 
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Nuotoliniai kursai mokytojams

Skelbiame 2011 metų rudens tvarkaraštį: << Tvarkaraštis PDF formatu >>

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

KVIETIMAS

Gerb. „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai,

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija maloniai kviečia visus į renginį „PASAULINĖ PIRMOSIOS PAGALBOS DIENA- 2011“, kuris vyks rugsėjo 9-12 d.

TRUMPAS RENGINIO APRAŠYMAS

 • 2011 09 09 MIESTO UGDYMO ĮSTAIGOSE BEI MIESTO CENTRINĖJE AIKŠTĖJE (TURGAUS G.) DALINAMI KVIETIMAI Į RENGINĮ, LANKSTINUKAI SU INFORMACIJA APIE PIRMĄJĄ PAGALBĄ, RAUDONOJO KRYŽIAUS DRAUGIJĄ... MOKYKLOSE ORGANIZUOJAMI PIRMOSIOS PAGALBOS MOKYMAI, PIEŠINIŲ KONKURSAI, VIKTORINOS...

 • 2011 09 10 (8- 10 val.) CENTRINĖJE TURGAVIETĖJE IR MIESTO CENTRE MIESTELĖNAMS DALINAMI INFORMACINIAI LANKSTINUKAI APIE RK DRAUGIJĄ, KVIEČIAMI APSILANKYTI TURGELYJE ,,DŽIUGO KALNAS‘‘, KUR ORGANIZUOJAMA AKCIJA

 • 2011 09 10 (9- 11 val.) MIESTO TURGAVIETĖJE ,,DŽIUGO KALNAS“ LRKD TELŠIŲ SKYRIAUS IR DIABETO BENDRIJOS ,,DIA TELŠIAI“ NARIAI BEI SAVANORIAI TIKRINA CUKRAUS KIEKĮ KRAUJYJE BEI KRAUJOSPŪDĮ, DALINA SKRAJUTES, LITERATŪRĄ APIE CUKRINĮ DIABETĄ, PIRMĄJĄ PAGALBĄ, KONSULTUOJA RENGINIO DALYVIUS, SUPAŽINDINA SU PP PAGRINDAIS, VAIŠINA MIESTELĖNUS MĖTŲ ARBATA, RUDENS GĖRYBĖMIS.

 • 2011 09 10 (11 val). RENGINIO APTARIMAS...ARBATA...VAISIAI IR PYRAGAI..

 • 2011 09 12 (14 val.) SEMINARAS ,,LAIKU SUTEIKTA PP- IŠGELBĖTA GYVYBĖ“ VšĮ „D&DM“ OFISE TELŠIUOSE.

RENGINIO PARTNERIAI IR RĖMĖJAI : TELŠIŲ R. UGDYMO ĮSTAIGOS, ASOCIACIJA ,,TELŠIŲ BIČIULIŲ RATAS”, UAB ,,DŽIUGO KALNAS”, TELŠIŲ DIABETO BENDRIJA ,,DIA TELŠIAI”, KAVINĖ ,,DŽIUGO KALNAS”, VšĮ „D&DM“.

RENGINIO GLOBĖJA- INGA STANKUTĖ, Masčio seniūnaitijos seniūnaitė
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Akcija „Kaupk vitaminus žiemai!“

Rugsėjo mėn. 5 d. mokykloje buvo vykdoma akcija „ Kaupk vitaminus žiemai!”, kurią organizavo Vaiko gerovės komisijos narės: visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Fabijonavičiūtė, mokyklos psichologė S. Narbutienė, socialinės pedagogės L. Kuzminskytė ir V. Dacienė. Mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami pasivaišinti obuoliais bei daugiau sužinoti apie šių vaisių teikiamą naudą organizmui.

Tokiu būdu buvo stengiamasi priminti, kad artėjant žiemos sezonui yra svarbu sustiprinti organizmą valgant kuo daugiau vaisių ir daržovių, turinčių vitamino C, bei taip apsisaugoti nuo galimų peršalimo ligų.


 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Rugsėjo 1-osios akimirkos“

Svetainės lankytojams pateikiame kadrus iš Rugsėjo 1-osios šventės.

Mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus

 

Puslapis 11 iš 11

Lankytojų skaitiklis