2013-2014

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Rašėme Nacionalinį diktantą

Jau septintus metus iš eilės Pilietinės minties institutas lietuvių kalbos mylėtojus sukvietė rašyti Nacionalinį diktantą. Vasario 22 dieną pasitikrinti savo rašybos įgūdžius panoro 14 mūsų mokyklos 8-10 klasių mokinių. Aktyviausiai konkurse dalyvavo 8b klasė.
Mokiniai rašė Giedros Radvilavičiūtės tekstą „Skrydis“. Atlaikyti, anot autorės, „ilgųjų balsių terorizmą, įvardžiuotinių būdvardžių spąstus ir kablelių lietų“ nebuvo lengva, tačiau pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti taisyklingai, tikrai buvo pasiektas. Ačiū moksleiviams už parodytą patriotiškumą!

Lietuvių kalbos mokytoja Audra Arlauskienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Vilius – Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo II vietos laimėtojas

Vasario 22 dieną Telšių Žemaitės dramos teatre įvyko Žemaitijos regiono 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 30 skaitovų iš 15 Žemaitijos regiono miestų ir rajonų.
Skaitovus vertino kompetentinga komisija, kuriai vadovavo Danutė Vaigauskaitė, Klaipėdos universiteto scenos kalbos pedagogė, menotyros mokslų daktarė. Konkurse puikiai pasirodė mūsų mokyklos 6b klasės mokinys Vilius Dikontas. Jis 5-8 klasių mokinių grupėje užėmė antrąją vietą. Jam buvo įteiktas II laipsnio diplomas ir puikios renginio rėmėjų dovanėlės. Vilius konkurse skaitė ištrauką iš K. Sajos romano „Septyni miegantys broliai“, o konkursui jį ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Šliažienė.
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

X Faktorius mokykloje

Praėjusią savaitę mokykloje vyko nuotaikingas 5-10 klasių mokinių „X faktorius“. Ruošiantis šiam renginiui didžiulį darbą atliko 8-tų klasių vadovės Laima Petrulaitienė ir Dalia Galminienė. Konkursą vedė 8-tų klasių mokiniai.

Scenoje pasirodė 16 dalyvių (solo, duetų, kvartetų). Juos vertino kompetetinga komisija: 10a klasės mokinys Žilvinas Metrikis, muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis, technologijų mokytojas Romas Enkus, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė, kurie atliko „tikrojo X faktoriaus teisėjų Sauliaus Prūsaičio, Marijono Mikutavičiaus, Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, Rūtos Ščiogolevaitės vaidmenis“. Komisija negailėjo nuoširdžių bei šmaikščių komentarų kiekvienam konkurso dalyviui. Taip pat aktyvūs buvo ir žiūrovai palaikydami savo favoritus. Be to žiūrovų ir visų dalyvių laukė staigmena, nes scenoje dainavo ne tik mokiniai, bet ir mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus ir muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis, direktoriaus pavaduotojos Virginija Svotienė, Vilma Savickienė, istorijos mokytoja Vytauta Nekrašienė, anglų k. mokytojų kvartetas: Jūratė Damanskienė, Lina Trepkevičienė, Kristina Bagužienė, Birutė Raibužienė.

Komisijos ir žiūrovų vertinimo sprendimu nugalėtoja tapo 5a klasės mokinė Goda Tamavičiūtė. Antrą vietą iškovojo 7c klasės mergaičių kvartetas: Iveta Galminaitė, Klaudija Šiušytė, Deimantė Raudytė, Aistė Bukinaitė. Trečioji vieta atiteko 7 b klasės mokiniui Dovydui Sušinskiui. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Būrelio „Bendraminčiai“ informacija

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Vasario 16-osios paminėjimas Lieplaukėje

Vasario 12 – 13 – 14 d. Lieplaukės skyriuje vyko Lietuvos trispalvės minėjimo dienos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės 23-osioms metinėms paminėti. Tris dienas pradinukai ir priešmokyklinukai rengėsi atitinkančia Lietuvos trispalvę spalva.

Pirmą dieną – geltona, antrą dieną – žalia, trečią dieną – raudona. Taip pat tomis dienomis giedojo Lietuvos himną, atlikinėjo kūrybines užduotėles.

Vyr. mokytoja Aušra Gumuliauskienė
Priešmokyklinės gr. auklėtoja Sigita Račkauskienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Lietuva, su gimtadieniu!

Vasario 14 d. rytą pradinukai, kartu su savo mokytojomis, rinkosi į informacinių technologijų kabinetą paminėti Lietuvos gimtadienį. „Būrelio Bendraminčiai” narės Goda Narmontaitė ir Monika Bumblauskaitė trumpai papasakojo nepriklausomybės atkūrimo istoriją, supažindino su Aktu bei jį pasirašiusiais signatarais.

Pravedė mini konkursą „Ką aš žinau apie Lietuvą ir savo gimtą miestą”. Taip pat pradinukai papuošė savo kūrybiniais darbais stendus, esančius mokyklos foje. O „Piliečio žadintuvas” paruošė informacinį stendą apie Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Būrelio „Bendraminčiai” informacija

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Vasario 11 - oji Saugaus Interneto diena

Vasario 11 - ąją Lieplaukės skyriaus pradinukai ir mažieji priešmokyklinukai paminėjo Saugaus Interneto dieną. Šią dieną mokiniai susipažino su Interneto naudojimosi galimybėmis. Sužinojo kaip saugiai naudotis internetu. Vaikai patys kūrė saugaus naudojimosi internetu taisykles. Atliko kūrybinį - kolektyvinį darbą „Aš internete".
Mokiniai buvo supažindinti su įvairiomis svetainėmis, kuriose gausu mokomųjų - lavinamųjų užduočių, kurios padeda įsisavinti mokomąją medžiagą. Visą savaitę pamokų bei pertraukų metu mokinukai noriai naudodamiesi internetu ieškojo informacijos, atlikinėjo užduotis, gilino žinias.

Vyr. mokytoja Aušra
Priešmokyklinės gr. auklėtoja Sigita

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
Sveikatingumo savaitė Lieplaukės skyriuje

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Lieplaukės skyriaus pradinukai ir ikimokyklinukai vasario 7 d. ėjo į mišką padėti silpnesniems už save. Vaikai nepagailėjo šieno ir daržovių miško žvėreliams. Tikimės, kad ši išvyka nebus paskutinė ir įkvėps mokinius geriems darbams.

Taip pat šios mokyklėlės pradinukai ir ikimokyklinukai kartu su savo mokytojomis paminėjo sveikatingumo savaitę. Visą savaitę darė kolektyvinę mankštą, sporto salėje žaidė sportiniu žaidimus, dalyvavo estafetėse, pertraukų metu žaidė stalo žaidimus, atliko kūrybines užduotis, susipažino su Lietuvos sportiniais pasiekimais. Aktyviausi vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais.

Būrelio „Bendraminčiai“ narės Erika Bumblauskaitė ir Goda Tamavičiūtė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Vilius – rajoninio meninio skaitymo konkurso nugalėtojas

Vasario 4 dieną kavinėje „Gurmanų gildija“ įvyko rajoninis 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Jame puikiai pasirodė mūsų mokyklos 6b klasės mokinys Vilius Dikontas. Jis 5-8 klasių mokinių grupėje užėmė pirmąją vietą ir vasario 22 dieną atstovaus Telšiams regioniniame meninio skaitymo konkurse, kuris vyks Žemaitės dramos teatre. Vilius konkurse skaitė ištrauką iš K. Sajos romano „Septyni miegantys broliai“. Šį mokinį konkursui paruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Šliažienė.
 

Įrašai

Puslapis 6 iš 14

Lankytojų skaitiklis