2017-2018

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Motinos diena „Atžalyne“

Šiltą ir jaukų gegužės 3-iosios vakarą „Atžalyno“ progimnazija pražydo ne tik gėlių žiedais, bet ir vaikų šypsenomis, puikia nuotaika, nes tądien buvo minima Motinos diena. Mamas nuoširdžiai pasveikino, palaimino Katedros administratorius kanauninkas Vygintas Gudeliūnas.

Direktorius Vytautas Vaitkus ne tik sveikinimo žodį tarė, bet ir dainą padainavo. Skambant dainai mamos buvo pamalonintos tulpių žiedais. Kiekviena pradinukų klasė, vadovaujama savo mokytojų, paruošė numerį ir šventės dieną pradžiugino savo mamas. Mokiniai, lankantys šokio, choro, teatro, dizaino būrelius  taip pat dalyvavo programoje ir sveikino mamas. Šventę vainikavo visų programos dalyvių bendra daina „Rytas pas mamą“.

Saugokime ir branginkime šventines akimirkas, nes jos sušildo ir pradžiugina kiekvieną širdį.

„Bendraminčių“ informacija

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Renginys „Jokių kliūčių“

Š. m. balandžio 27 dieną Telšių miesto arenoje vyko sportinis/pramoginis renginys „Jokių kliūčių“, skirtas sveikatą stiprinančių mokyklų akcijai „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų progimnazijos komanda, vadovaujama kūno k. mokytojos Loretos Jankauskienės bei VSPS Simonos Zableckienės.

Kiekviena mokykla atvyko su savo komanda, kurioje buvo 8 mokiniai, sveikatos priežiūros specialistė bei lydintis mokytojas. Komandoms teko išmėginti pripučiamą gigantišką kliūčių ruožą, bėgtraukį, burbuliatorių bei regbio kamuolio svaidymą. Renginyje visi dalyviai aktyviai ir smagiai praleido laiką.

„Bendraminčių“ informacija

 

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
„Šok 2018“

Balandžio 27 d.  mūsų progimnazijos mokinės, būrelio „Mados šokis“ narės, kartu su vadove Dinara Daciene lankėsi Telšių „Kranto“ progimnazijoje. Ten vyko jau ne pirmus metus rengiamas šokių festivalis „Šok 2018“.

Šiame festivalyje dalyvavo kolektyvai iš „ Kranto“, „Ateities“ progimnazijų, „Žemaitės“ gimnazijos, Telšių miesto kolektyvas „Erdvė“, šokių grupė iš Viešvienų ir kt. Festivalis buvo tikrai labai jaukus, nuotaikingas ir gražus renginys.

„Bendraminčių“ narė Kornelija Kazlauskaitė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
Balandžio 23-ioji – Pasaulinė knygos diena

Balandžio 23-ąją UNESCO iniciatyva pasaulis mini Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną. Skaitymo skatinimo iniciatyvos „Augu skaitydamas“ ir „Vaikų žemė“ kviečia šią dieną švęsti su knyga rankose ir ugdymo įstaigas.

 Bibliotekos vedėjai A. Vaičiulienei pasiūlius ir progimnazijos metodinei tarybai pritarus, prie šios skaitymo skatinimo iniciatyvos prisijungė progimnazijos bendruomenė. Visi mokiniai ir mokytojai dieną pradėjo su knyga. Jie, atsinešę savo mėgstamą knygą, pirmą  pamoką skaitė, pasinėrė į įspūdžių, nuotykių, stebuklų kupiną pasaulį. Skaitantis mokytojas – puikus pavyzdys vaikams. Knygos skaitymas savo malonumui dažnai pamirštamas, nes knyga tampa šaltiniu, reikalingu tik mokymuisi, tobulėjimui bei pažinimui. Tikimės, kad ši graži ir prasminga iniciatyva taps tradicija mūsų progimnazijoje.
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Tarptautinė mokinių konferencija „Startas savanorystei – mokinys savanoriškoje veikloje”

Balandžio 18 d. Klaipėdos „Versmės” progimnazijoje vyko mokinių konferencija „Startas savanorystei – mokinys savanoriškoje veikloje”. 

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės iniciatyva šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos Mokinių tarybos nariai Nerijus Gustys, Ieva Jankauskaitė, Valda Kniukštaitė, Kornelija Gargasaitė, Karolis Mickus. Ieva Jankauskaitė (vadovė J. Dapšienė) skaitė pranešimą „Savanorystė Telšių „Atžalyno” progimnazijoje”. Taip pat pranešimus skaitė ir nevyriausybinių organizacijų atstovai. Konferencijoje buvo diskutuojama, kas ta savanorystė, kaip ir kur galima savanoriauti, ką žmogui duoda savanorystė, ko reikia, kad būtum geru savanoriu.

Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijoje yra šaunių savanorių ir kviečiame visus būti aktyvius ir savanoriauti ne tik savo progimnazijoje, bet ir rajone.

Ieva Jankauskaitė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Mama – Tu kelrodė žvaigždė,
Kuri teisingus mums kelius parodo...

Mielos Mamos, Močiutės,

maloniai kviečiame Jus  į  šventę, skirtą Motinos dienai,  kuri įvyks 2018 m. gegužės 3 d. 18 val. Telšių „Atžalyno” progimnazijos aktų salėje.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Lietuvos mokyklų šaškių žaidynių finalas 

Balandžio 14 dieną Marijampolėje vyko Lietuvos Respublikos mokyklų šaškių žaidynių finalas. Jame dalyvavo net 30 komandų iš visos Lietuvos! 3 vietą užėmė mūsų progimnazijos komanda, kurią sudarė Dovydas, Tautvydas, Osvaldas ir Odeta. 2 vietos laimėtojais tapo Šiaulių Stasio Šalkausko gimnazijos mokiniai. O nugalėtoja tapo Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos komanda! 

Komanda nuoširdžiai dėkoja treneriui Sauliui Urbonui ir kūno kultūros mokytojai Loretai Jankauskienei.

6a klasės mokinė Odeta Ramšaitė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Tarptautinė metodinė – praktinė konferencija Švėkšnoje 

Balandžio 9 dieną Šilutės rajono Švėkšnos seniūnijos „Diemedžio“ ugdymo centre vyko tarptautinė metodinė – praktinė konferencija „Vaiko sėkmė: kokybiškas ugdymas, pagalbos galimybės, pozityvus požiūris“.

Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos švietimo pagalbos specialistės: psichologė R. Kniukštaitė, socialinės pedagogės V. Dacienė ir L. Kuzminskytė, specialioji pedagogė/logopedė J. Šiaudkulienė ir šios išvykos iniciatorė direktoriaus pavaduotoja, Vaiko gerovės komisijos pirmininkė V. Svotienė. Jos ne tik išklausė pranešimų apie pagalbos teikimą vaikams, emocinės savijautos įtaką vaiko ugdymui, integruotą mokinių ugdymą, panaudojant netradicines aplinkas ir veiklas, bet ir susipažino su svečių iš Turkijos, dirbančių su specialiųjų poreikių mokiniais, patirtimi bei  pristatė savo paruoštą stendinį pranešimą „Bendras darbas – kelias į vaiko sėkmę“. Darbas vyko ir sekcijose pagal įvairias temas. Vienos specialistės pasirinko pirmąją sekciją, kur buvo kalbama apie ugdymo įtaką ir galimybes, siekiant užtikrinti vaiko gerovę ugdymo(si) procese, kitos – antrąją, kur buvo kalbama apie vaiko sėkmės užtikrinimą, taikant kokybišką švietimo pagalbą, o trečioje sekcijoje dirbo tos, kurioms buvo įdomu išgirsti apie kūrybines veiklas, projektus, atspindinčius pozityvų vaikų elgesį. Pasibaigus konferencijai, mūsų mokyklos komanda apžiūrėjo Švėkšnos miestelio puošmeną – Velykinį medį, pasigrožėjo parku, bažnyčia. 

Vaiko gerovės komisijos sekretorė A. Vaičiulienė

 

Įrašai

Puslapis 3 iš 11

Lankytojų skaitiklis